LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-I | T1 | T2 | T3 | D | S-II | Poz. | III |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Z | Szczecin, XIII LO | Krzysztof Łyszczek | 13 | Śledź Paweł | 3 | 167 | 11 | 1 | 19 | 40 | 71 | 17 | L, 19 |
8 | Z | Koszalin, I LO | Maria Kłysz | 21 | Stawiński Piotr | 4 | 132 | 7 | 6 | 18 | 37 | 68 | 24 | L, 17 |
9 | L | Gorzów Wlkp., II LO | Bogumiła Jankowska | 25 | Szafraniec Szymon | 4 | 113 | 15 | 8 | 20 | 36 | 79 | 4 | L, 1 |
13 | L | Żagań, ZSO LO | Mirosław Augustyniak | 36 | Marański Wojciech | 3 | 139 | 14 | 5 | 16 | 40 | 75 | 10 | F |
1 | Z | Szczecin, V LO | Hanna Bartnik | 1 | Budzisz Jacek | 4 | 150 | 5 | 6 | 8 | 9 | 28 | --- | |
2 | Kutesko Paweł | 4 | 149 | 2 | 4 | 6 | --- | 12 | --- | |||||
3 | Polak Piotr | 4 | 160 | 7 | 2 | 0 | --- | 9 | --- | |||||
4 | Tylenda Tomasz | 4 | 174 | 2 | 2 | 11 | --- | 15 | --- | |||||
5 | Witek Barbara | 3 | 171 | 6 | 0 | 0 | --- | 6 | --- | |||||
6 | Wośko Radosław | 4 | 150 | 2 | 2 | 2 | --- | 6 | --- | |||||
7 | Zapłata Jacek | 3 | 145 | 6 | 3 | 6 | --- | 15 | --- | |||||
8 | Zych Anna | 4 | 150 | 2 | 2 | 0 | --- | 4 | --- | |||||
Janusz Kozłowski | 9 | Tytro Przemysław | 1 | 153 | 0 | 2 | 4 | --- | 6 | --- | ||||
10 | Wysoczański Mikołaj | 1 | 151 | 0 | 9 | 2 | --- | 11 | --- | |||||
2 | Z | Szczecin, VI LO | Edward Szufranowicz | 11 | Urbanowicz Jakub | 4 | 107 | 0 | 7 | 8 | --- | 15 | --- | |
3 | Z | Szczecin, XIII LO | Krzysztof Łyszczek | 12 | Suszczewicz Marcin | 3 | 151 | 0 | 4 | 8 | --- | 12 | --- | |
Agnieszka Zakrzewska | 14 | Siemczuk Grzegorz | 1 | 86 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | --- | ||||
4 | Z | Szczecin, ZSE-E | Krzysztof Łyszczek | 15 | Klepacki Adam | 5 | 83 | 5 | 0 | 7 | --- | 12 | --- | |
5 | Z | Choszczno, ZS 1, LO | Bożena Rakowska | 16 | Taratajcio Marcin | 4 | 82 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | --- | |
17 | Przybył Michał | 4 | 80 | 0 | 3 | 2 | --- | 5 | --- | |||||
6 | Z | Stargard Szczec., I LO | Halina Baraniak | 18 | Pąk Paweł | 4 | 160 | 0 | 2 | 16 | 16 | 34 | --- | |
7 | Z | Świnoujście, STSG | Wojciech Lech | 19 | Lech Michał | 4 | 82 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | --- | |
8 | Z | Koszalin, I LO | Maria Kłysz | 20 | Puciłowski Wojciech | 4 | 125 | 0 | 2 | 2 | --- | 4 | --- | |
22 | Wasilewski Aleksander | 4 | 131 | 2 | 2 | 2 | --- | 6 | --- | |||||
9 | L | Gorzów Wlkp., II LO | Bogumiła Jankowska | 23 | Bossy Janusz | 4 | 92 | 2 | 2 | 0 | --- | 4 | --- | |
Łukasz Januszke | 24 | Lubarski Paweł | 4 | 105 | 0 | 2 | 9 | --- | 11 | --- | ||||
10 | L | Zielona Góra, I LO | Arleta Hołowacz | 26 | Monit Michał | 3 | 122 | 2 | 2 | 7 | --- | 11 | --- | |
27 | Tyliszczak Paweł | 4 | 85 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | --- | |||||
Krzysztof Szponer | 28 | Henrykowski Artur | 1 | 117 | 2 | 9 | 0 | --- | 11 | --- | ||||
11 | L | Zielona Góra, V LO | Józef Sozański | 29 | Siemionko Paweł | 3 | 101 | 5 | 3 | 2 | --- | 10 | --- | |
30 | Tarbaj Paweł | 4 | 81 | 4 | 2 | 3 | --- | 9 | --- | |||||
12 | L | Zielona Góra, VII LO | Ryszard Golczak | 31 | Miłoszewski Jacek | 4 | 121 | 2 | 2 | 2 | --- | 6 | --- | |
Krzysztof Szponer | 32 | Figlarowicz Michał | 4 | 97 | 0 | 2 | 7 | --- | 9 | --- | ||||
33 | Olechnowicz Ryszard | 4 | 137 | 0 | 0 | 12 | --- | 12 | --- | |||||
13 | L | Żagań, ZSO LO | Mirosław Augustyniak | 34 | Kała Łukasz | 3 | 136 | 0 | 2 | 3 | --- | 5 | --- | |
35 | Koszewski Dawid | 3 | 140 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | --- | |||||
14 | L | Żary, LO | Waldemar Kobus | 37 | Góra Jacek | 4 | 115 | 6 | 0 | 10 | 28 | 44 | 90 |
LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,
- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 16 punktów na 60 możliwych.
(6 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 37 biorących udział w części teoretycznej.)
Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.
III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, 1 finalistów.)
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko