ZOBACZ TEŻ

WAŻNE

ZAWODY 2022-01-14 16:28:01

Informacje dla zawodników z okręgu szczecińskiego

(woj. zachodniopomorskie, powiat gorzowski i strzelecko-drezdenecki)

Stopień I
W naszym okręgu w zawodach I st. wzięło udział 84 zaw. z 13 szkół (w kraju - ok. 1000), w części 2 - 59. Z naszego okręgu do st. II zostało zakwalifikowanych 55 zaw. (w kraju 495) -
Lista zakwalifikowanych do cz. teoretycznej zawodów II st. W objaśnieniach listy są szczegółowe dane.
Lista zakwalifikowanych w kraju - lista krajowa

Stopień II

Zawody LXXI Olimpiady Fizycznej II stopnia części teoretycznej w okręgu szczecińskim odbędą się (o ile warunki pandemii temu nie przeszkodzą) w budynku Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64/66 w Szczecinie.
Początek zawodów - ok. godz. 10:20, ich planowany koniec ok. godz. 15:00.
Rozpoczynamy od wpuszczania do budynku Wydziału przy ul. Mickiewicza 64/66 od godz. 10:00. Zawody odbędą się w auli, sali nr 019 i 126. Kolejność wpuszczania do sal i usadowienia wg kolejności, która została przesłana w zał. wiadomości e-mail.

Uwagi
Organizatorzy nie podają posiłków ani napojów podczas i po zawodach, jednak nie zabraniają aby się posilać.
Należy zachować szczególne warunki sanitarne ze względu na pandemię.

W przypadku rezygnacji z noclegu czy zawodów prosimy o niezwłoczne powiadomienie naszego Komitetu.

Zgodnie z Regulaminem **
podczas zawodów można korzystać wyłącznie z następujących pomocy:

Uszczegółowienia:
Przez podręczniki, z których można korzystać w czasie zawodów, rozumie się książki wpisane do katalogu MEN. Na odwrocie strony tytułowej mają one adnotację: "Książka dopuszczona do użytku szkolnego..., wpisana do zestawu podręczników do nauczania fizyki na poziomie..., w liceum... Numer w zestawie..." Jeżeli książka takiej adnotacji nie ma, to nie jest dozwolona. Nie jest dozwolone korzystanie z tablic - w tym również z tablic fizyczno-astronomicznych dopuszczonych do użytku szkolnego.

Wykonanie: J.Puczko

metin2 pvp counter strike mt2 silkroad pvp metin2 pvp knight pvp metin2 indir metin2 pvp indir metin2 pvp serverler mt2 pvp serverler pvp serverler pvp indir google reklam reklam firmasi adwords reklam mt2 pvp mt2 msn show